|
|
|
|
|
Wysłany:
Pią 22:44, 20 Lis 2009 |
|
|
Kosa |
|
|
|
Dołączył: 16 Lut 2008 |
Posty: 94 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
|
|
|
|
|
|
IMP (Senior/Junior :: Tylko Polacy)
1. Daniel Jeleniewski (7,87)
2. Rafal Okoniewski (7,65)
3. -----------------------------
4. -----------------------------
Eliminacje SGP (Obcokrajowiec/Senior/Junior ktory aktualnie nie jezdzi w Grand Prix)
1. Daniel Jeleniewski (7,87)
2. Daniel Nermark (Szwecja) (8,20)
3. Daniel King (Wielka Brytania) (7,88)
4. (19) Lars Daniel Gunnestad (Norwegia) (6,26)
BK (Junior do lat 18 wlacznie :: Tylko Polacy)
1. ----------------------
2. ----------------------
SK (Junior, niemoze startowac w MIMP :: Tylko Polacy)
1. ---------------------
2. ---------------------
MIMP (Junior, niemoze startowac w SK :: Tylko Polacy)
1. (21) Kamil Poplawski (4,32)
2. Piotr Szóstak (3,81)
MPPK (Senior, Junior :: Tylko Polacy)
1. Daniel Jeleniewski (7,87)
2. Rafal Okoniewski (7,65)
Rez.
MMPPK (Junior :: Tylko Polacy)
1. (21) Kamil Poplawski (4,32)
2. Piotr Szóstak (3,81)
Rez.
MDMP (Obcokrajowiec do lat 21 wlacznie, Junior)
1. Piotr Szóstak (3,81)
2. (21) Kamil Poplawski (4,32)
3. (19) Lars Daniel Gunnestad (Norwegia) (6,26)
4. (21) Nanna Jorgensen (Dania) (4,30)
IMSJ
Polskie Eliminacje (Junior :: Tylko Polacy)
1. Piotr Szóstak (3,81)
2. (21) Kamil Poplawski (4,32)
Eliminacje Stranieri (Obcokrajowiec do lat 21 wlacznie)
1. (19) Lars Daniel Gunnestad (Norwegia) (6,26)
2. (21) Nanna Jorgensen (Dania) (4,30)
Liga Juniorska (Junior do lat 20 wlacznie)
1. --------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Sob 0:51, 21 Lis 2009 |
|
|
kali |
Start Gniezno |
|
|
Dołączył: 25 Maj 2006 |
Posty: 1593 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: London |
|
|
|
|
|
|
IMP (Senior/Junior :: Tylko Polacy)
Piotr Paluch (8,51)
Dawid Cieslewicz (8,31)
Krzysztof Slabon (5,81)
Arkadiusz Sturomski (6,51)
Eliminacje SGP (Obcokrajowiec/Senior/Junior ktory aktualnie nie jezdzi w Grand Prix)
Claus Vissing (Dania) (8,52)
Piotr Paluch (8,51)
Dawid Cieslewicz (8,31)
Linus Ekloef (Szwecja) (7,84)
BK (Junior do lat 18 wlacznie :: Tylko Polacy)
1.Marcin Wawrzyniak (3,50)
2.
SK (Junior, niemoze startowac w MIMP :: Tylko Polacy)
(21) Marcel Kajzer (3,81)
(20) Maciej Fajer (3,81)
MIMP (Junior, niemoze startowac w SK :: Tylko Polacy)
(19) Arkadiusz Sturomski (6,51)
(19) Kacper Gomólski (4,32)
MPPK (Senior, Junior :: Tylko Polacy)
Piotr Paluch (8,51)
Dawid Cieslewicz (8,31)
Krzysztof Slabon (5,81)
MMPPK (Junior :: Tylko Polacy)
(19) Arkadiusz Sturomski (6,51)
(19) Kacper Gomólski (4,32)
(16) Marcin Wawrzyniak (3,50)
MDMP (Obcokrajowiec do lat 21 wlacznie, Junior)
(19) Arkadiusz Sturomski (6,51)
(19) Kacper Gomólski (4,32)
(21) Christian Ago (Szwecja) (5,32)
(21) Simon Nielsen (Dania) (5,32)
IMSJ
Polskie Eliminacje (Junior :: Tylko Polacy)
(19) Arkadiusz Sturomski (6,51)
(19) Kacper Gomólski (4,32)
Eliminacje Stranieri (Obcokrajowiec do lat 21 wlacznie)
(21) Christian Ago (Szwecja) (5,32)
(21) Simon Nielsen (Dania) (5,32)
Liga Juniorska (Junior do lat 20 wlacznie)
1.Maciej Fajer (3,81) |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni 1, 2
|
|
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group