Krzysiek |
Unia Tarnów |
|
|
Dołączył: 25 Lip 2005 |
Posty: 7943 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow |
|
|
|
|
|
|
Wysylamy ofert na adres: [link widoczny dla zalogowanych]
Niewazne z jakiego konta, na jakiej poczcie!
W temacie prosze wpisac NAZWE DRUZYNY!
Jezeli temat nie bedzie zawieral nazwy, oferta niezostanie przyjeta!
Tresc emaila powinna zawierac:
[DRUZYNA] Imie Nazwisko (KSM) -> Oferta pieniezna
Jezeli oferta bedzie dla zawodnika ktory w ubieglym sezonie reprezentowal barwy danego klubu, oferta wzrasta automatycznie o 40%! Prosze nie dodawac tych 40% do oferty, nalezy jednak wyslac nazwisko zawodnika razem z nazwa klubu poprzedzajaca nazwisko.
Maxymalna liczba ofert wynosi 12 zawodnikow (tj. niemozesz wyslac ofert na wiecej niz 12 zawodnikow!)
Jezeli laczna liczba kosztow zwyciezonych kontraktow przekroczy budzet, zawodnicy beda automatycznie usuwani od DOLU do gory!
W przypadku gdy klub wysle 2 e-maile z ofertami, pierwszy zostanie automatycznie usuniety!
I Runda Trwa od:
Piatku 25.08 - Niedzieli 28.09
Lub do otrzymania ofert od kazdego z klubow!
Lista Transferowa 2017
Wszystkie KSM sa na Ekstralige!
Trenerzy:
[PSZ POZNAN] Ivan Mauger (0,31)
[POLONIA BYDGOSZCZ] Hans Nielsen (0,34)
[SPARTA WROCLAW] Jan Grabowski (0,26)
[ZIELONA GORA] Per Jonsson (0,27)
[GKM GRUDZIADZ] Krzysztof Cegielski (0,28)
[START GNIEZNO] Gerd Riss (0,29)
[CKM WLOKNIARZ] Jimmy Nilsen (0,31)
[ROW RYBNIK] Jan Straechman (0,29)
[WANDA KRAKOW] Sam Ermolenko (0,30)
[TZ LUBLIN] Jan Osvald Pedersen (0,29)
[UNIA LESZNO] Marek Cieslak (0,30)
[STAL GORZOW] Zbigniew Jader (0,31)
[POLONIA PILA] Janusz Michaelis (0,19)
[STAL RZESZOW] Marian Wardzala (0,30)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] Miroslaw Kowalik (0,23)
[APATOR TORUN] Janusz Stachyra (0,31)
[WYBRZEZE GDANSK] Jan Zabik (0,29)
[UNIA TARNOW] Stanislaw Chomski (0,31)
[WTS WARSZAWA] Chris Louis (0,27)
[KOLEJARZ RAWICZ] Zdzislaw Rutecki (0,27)
[ORZEL LODZ] Andrzej Maroszek (0,25)
[KM OSTROW] Barry Briggs (0,30)
[KSZ KROSNO] Boguslaw Kasinski (0,24)
[KOLEJARZ OPOLE] Marian Spychala (0,23)
Stranieri:
[PSZ POZNAN] Leigh Adams (11,52)
[PSZ POZNAN] Tony Rickardsson (8,87)
[POLONIA BYDGOSZCZ] Siergiej Darkin (8,56)
[SPARTA WROCLAW] Lewis Bridger (9,99)
[ZIELONA GORA] Hans N. Andersen (7,37)
[START GNIEZNO] Grigorij Laguta (7,29)
[START GNIEZNO] Jesper Bruun Jensen (6,77)
[CKM WLOKNIARZ] Kenneth Bjerre (7,33)
[ROW RYBNIK] Renat Gafurow (7,33)
[ROW RYBNIK] Kevin Wolbert (8,19)
[TZ LUBLIN] Davey Watt (7,73)
[TZ LUBLIN] Troy Batchelor (7,34)
[UNIA LESZNO] Lee Richardson (8,68)
[STAL GORZOW] Kjastas Podzuks (7,47)
[POLONIA PILA] Matej Zagar (7,80)
[POLONIA PILA] Bohumil Brhel (7,83)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] Jonas Kylmaekorpi (7,72)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] Freddie Eriksson (7,51)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] (22) Andriej Kobrin (6,67)
[APATOR TORUN] Jason Crump (8,06)
[APATOR TORUN] Joe Screen (7,55)
[APATOR TORUN] Lukas Dryml (6,68)
[WYBRZEZE GDANSK] Rory Schlein (8,69)
[WYBRZEZE GDANSK] Charlie Gjedde (8,47)
[WTS WARSZAWA] Sefan Ekberg (7,38)
[WTS WARSZAWA] Niels Kristian Iversen (6,79)
[WTS WARSZAWA] Lenar Nigmacjanow (6,71)
[KOLEJARZ RAWICZ] Kaj Laukkanen (7,47)
[KOLEJARZ RAWICZ] Ales Dryml (7,33)
[ORZEL LODZ] Jakub Hejral (6,96)
[KSZ KROSNO] Leonid Paura (7,18)
[KSZ KROSNO] Emil Sajfudinov (6,44)
[KOLEJARZ OPOLE] Niklas Klingberg (7,56)
[KOLEJARZ OPOLE] Joonas Davidsson (6,16)
[KOLEJARZ OPOLE] Christian Hefenbrock (6,84)
Polacy:
[PSZ POZNAN] Adrian Gomólski (6,81)
[PSZ POZNAN] Bartosz Szymura (6,81)
[PSZ POZNAN] Sebastian Ulamek (6,81)
[PSZ POZNAN] Krzysztof Kasprzak (8,61)
[POLONIA BYDGOSZCZ] Grzegorz Walasek (7,63)
[POLONIA BYDGOSZCZ] Krystian Klecha (7,70)
[POLONIA BYDGOSZCZ] Adrian Miedzinski (6,84)
[POLONIA BYDGOSZCZ] Marcin Jedrzejewski (5,73)
[PSZ POZNAN] (23) Grzegorz Czechowski (8,03)
[POLONIA BYDGOSZCZ] (22) Cyprian Golob (7,89)
[SPARTA WROCLAW] Roonie Jamrozy (6,76)
[SPARTA WROCLAW] Mateusz Szczepaniak (6,81)
[SPARTA WROCLAW] Adam Skórnicki (8,32)
[ZIELONA GORA] Tomasz Lukaszewicz (6,77)
[ZIELONA GORA] Pawel Miesiac (6,77)
[ZIELONA GORA] Krzysztof Buczkowski (8,84)
[ZIELONA GORA] (22) Borys Miturski (7,77)
[ZIELONA GORA] (22) Patryk Medalion (6,96)
[ZIELONA GORA] (22) Miroslaw Kulka (7,31)
[ZIELONA GORA] Lukasz Szmid (6,01)
[ZIELONA GORA] (23) Marcin Liberski (6,39)
[GKM GRUDZIADZ] Karol Zabik (7,88)
[GKM GRUDZIADZ] Michal Lopaczewski (6,76)
[GKM GRUDZIADZ] Kamil Brzozowski (7,67)
[GKM GRUDZIADZ] Mariusz Staszewski (6,53)
[START GNIEZNO] Slawomir Dudek (7,76)
[START GNIEZNO] Dawid Stachyra (6,79)
[START GNIEZNO] Tomasz Jedrzejak (7,82)
[START GNIEZNO] Grzegorz Fleger (6,79)
[START GNIEZNO] (23) Maciej Michaluk (7,94)
[START GNIEZNO] (22) Boguslaw Kasinski (7,79)
[CKM WLOKNIARZ] Marek Czerwinski (7,04)
[CKM WLOKNIARZ] Jaroslaw Hampel (6,81)
[CKM WLOKNIARZ] Robert Kasprzak (6,81)
[CKM WLOKNIARZ] (22) Marek Mroczka (7,81)
[ROW RYBNIK] Grzegorz Chmiel (6,99)
[ROW RYBNIK] (22) Patryk Paluch (6,79)
[WANDA KRAKOW] Damian Balinski (7,51)
[WANDA KRAKOW] Robert Mikolajczak (7,47)
[WANDA KRAKOW] Piotr Dym (6,56)
[WANDA KRAKOW] Damian Wilski (6,30)
[WANDA KRAKOW] Rune Holta (7,18)
[TZ LUBLIN] Lukasz Jankowski (6,29)
[TZ LUBLIN] (23) Piotr Winiarz jr. (7,19)
[UNIA LESZNO] Piotr Swiderski (6,30)
[UNIA LESZNO] Dawid Cieslewicz (7,51)
[UNIA LESZNO] (23) Grzegorz Szyszka (7,58)
[UNIA LESZNO] Maciej Piaszczynski (6,30)
[UNIA LESZNO] (22) Grzegorz Dzik (7,30)
[UNIA LESZNO] Wieslaw Jagus (6,47)
[UNIA LESZNO] Rafal Dobrucki (6,88)
[STAL GORZOW] Piotr Protasiewicz (7,08)
[STAL GORZOW] Zbigniew Suchecki (7,33)
[STAL GORZOW] Dariusz Sledz (6,31)
[POLONIA PILA] Pawel Paliga (7,83)
[POLONIA PILA] (23) Maciej Jader Jr. (6,73)
[STAL RZESZOW] Mateusz Jurga (7,80)
[STAL RZESZOW] Emil Idziorek (6,76)
[STAL RZESZOW] Roman Chromik (6,30)
[STAL RZESZOW] Tomasz Bajerski (7,66)
[STAL RZESZOW] Krzysztof Szyszka (6,30)
[STAL RZESZOW] (22) Krystian Pieszczek (7,04)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] Tomasz Gollob (7,68)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] Krzysztof Slabon (6,23)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] Marusz Wegrzyk (6,23)
[APATOR TORUN] Jacek Klopot (8,23)
[APATOR TORUN] Pawel Staszek (6,31)
[APATOR TORUN] (23) Bartlomiej Ziomb (6,62)
[APATOR TORUN] (22) Lukasz Jedruszek (7,31)
[APATOR TORUN] Aleksjej Charczenko (6,23)
[WYBRZEZE GDANSK] Krzysztof Stojanowski (7,16)
[WYBRZEZE GDANSK] Krzysztof Jablonski (8,05)
[WYBRZEZE GDANSK] Tomasz Chrzanowski (7,21)
[UNIA TARNOW] Tomasz Rempala (7,61)
[UNIA TARNOW] Grzegorz Rempala (6,03)
[UNIA TARNOW] Robert Wardzala (7,11)
[UNIA TARNOW] Stanislaw Burza (6,18)
[UNIA TARNOW] Kamil Zielinski (6,81)
[UNIA TARNOW] Rafal Klimek (7,46)
[WTS WARSZAWA] Maciej Kuciapa (5,77)
[WTS WARSZAWA] Piotr Paluch (5,77)
[WTS WARSZAWA] Sebastian Truminski (5,77)
[WTS WARSZAWA] Karol Brzozowski (7,72)
[WTS WARSZAWA] Mariusz Puszakowski (6,73)
[KOLEJARZ RAWICZ] Rafal Okoniewski (6,19)
[KOLEJARZ RAWICZ] Marcin Piekarski (6,42)
[KOLEJARZ RAWICZ] (22) Czeslaw Rychcik (6,77)
[ORZEL LODZ] Andrzej Cieslakowski (6,75)
[ORZEL LODZ] Sebastian Truminski (5,75)
[ORZEL LODZ] Tomasz Piszcz (6,85)
[ORZEL LODZ] Jakub Czornak (5,75)
[KM OSTROW] Norbert Kosciuch (6,84)
[KM OSTROW] Wojciech Druchniak (6,75)
[KM OSTROW] Slawomir Drabik (6,37)
[KSZ KROSNO] Grzegorz Knapp (5,74)
[KSZ KROSNO] Artur Pietrzyk (5,74)
[KSZ KROSNO] Tomasz Gapinski (6,84)
[KSZ KROSNO] Piotr Wiazek (5,74)
[KSZ KROSNO] Pawel Hlib (6,00)
[KSZ KROSNO] (23) Cyprian Szymko (6,89)
[KSZ KROSNO] (22) Sebastian Malolepszy (5,20)
[KOLEJARZ OPOLE] Tomasz Schmidt (5,73)
[KOLEJARZ OPOLE] Pawel Koy (5,73)
[KOLEJARZ OPOLE] Bartlomiej Potrzebny (5,73)
Juniorzy:
[PSZ POZNAN] (20) Karol Sroka (5,86)
[PSZ POZNAN] (19) Marcel Szymko (3,81)
[POLONIA BYDGOSZCZ] (21) John Larsson (8,44)
[SPARTA WROCLAW] (19) Kamil Cieslar (3,76)
[SPARTA WROCLAW] (18) Mateusz Liszka (3,76)
[SPARTA WROCLAW] (21) Billy Forsberg (6,90)
[ZIELONA GORA] (20) Martin Vaculik (7,40)
[ZIELONA GORA] (19) Steve Boxall (6,05)
[GKM GRUDZIADZ] (21) James Wright (4,28)
[GKM GRUDZIADZ] (18) Zoltan Lovas (4,28)
[GKM GRUDZIADZ] (18) Marko Oto (6,73)
[GKM GRUDZIADZ] (20) Przemyslaw Zarzycki (3,78)
[GKM GRUDZIADZ] (21) Piotr Machnik (3,78)
[START GNIEZNO] (19) Bartosz Borzykowski (3,79)
[CKM WLOKNIARZ] (21) Pawel Kolodziejczyk (6,10)
[CKM WLOKNIARZ] (19) Rasmus Jensen (6,99)
[CKM WLOKNIARZ] (21) Karlis Ezergailis (4,31)
[CKM WLOKNIARZ] (21) Robert S. Johansson (4,66)
[CKM WLOKNIARZ] (19) Mateusz Kowalczyk (6,12)
[ROW RYBNIK] (21) Slawomir Musielak (4,91)
[ROW RYBNIK] (19) Lasse Bjerre (3,73)
[ROW RYBNIK] (21) Thomas H. Jonasson (6,36)
[WANDA KRAKOW] (17) Oskar Pieniazek (3,30)
[WANDA KRAKOW] (21) Tom Brown (3,80)
[TZ LUBLIN] (21) Sam Dore (6,23)
[TZ LUBLIN] (21) Rafal Swierczek (3,29)
[TZ LUBLIN] (20) Adam Wisniewski (3,31)
[UNIA LESZNO] (21) Mateusz Mitko (6,44)
[STAL GORZOW] (21) Maksim Bogdanow (3,81)
[POLONIA PILA] (21) Sebastian Kapser (4,69)
[POLONIA PILA] (17) Mateusz Lampkowski (3,19)
[STAL RZESZOW] (21) Mateusz Szostek (3,30)
[STAL RZESZOW] (21) Szymon Kielbasa (3,30)
[STAL RZESZOW] (21) Byron Bekker (3,80)
[STAL RZESZOW] (18) Jay Herne (5,24)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] (18) Nikolaj Kaminskij (3,23)
[SLASK SWIETOCHLOWICE] (19) Patryk Braun (3,23)
[APATOR TORUN] (18) Teemu Lahti (3,81)
[APATOR TORUN] (21) Leon Madsen (3,81)
[APATOR TORUN] (19) Adrian Cyfer (3,31)
[WYBRZEZE GDANSK] (18) Josh Auty (6,60)
[UNIA TARNOW] (19) Patryk Besko (2,81)
[UNIA TARNOW] (19) Tadeusz Kostro (8,09)
[WTS WARSZAWA] (18) Christian Jacobsen (4,34)
[WTS WARSZAWA] (17) Tai Woffindan (4,57)
[KSZ KROSNO] (19) Adam Wisniewski (2,77)
[KOLEJARZ RAWICZ] (18) Taras Sawicki (5,38)
[KOLEJARZ RAWICZ] (18) Andriej Komonczuk (3,27)
[KOLEJARZ RAWICZ] (17) Mateusz Konsek (2,77)
[ORZEL LODZ] (17) Marcin Podlaszewski (2,75)
[KM OSTROW] (21) Veroslav Kollert (3,29)
[KM OSTROW] (21) Kamil Poplawski (2,79)
[KM OSTROW] (20) Janusz Baniak (2,79)
[KOLEJARZ OPOLE] (17) Mateusz Chochlinski (2,73) |
|