Forum Menadżer żużlowy Strona Główna
Forum Menadżer żużlowy Strona Główna -> I Edycja / I Edycja - 10 Sezon-> XVII kolejka(I liga)
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
XVII kolejka(I liga)
PostWysłany: Nie 19:49, 27 Kwi 2008
Machu

 
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 2400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno




Sparta Wrocław - Unia Leszno
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Apator Toruń - Polonia Piła
KM Ostrów - TŻ Lublina
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 21:36, 27 Kwi 2008
Machu

 
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 2400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno




UNIA LESZNO 40
1. Lenar Nigmacjanow......... 2 1 0 3 - - - 6
2. Morten Risager............ 0 0 3 R - - - 3
3. Rafał Dobrucki............ 2 1* 0 1 - - - 4+1
4. Wiesław Jaguś............. 0 2 1 3 2* 1* - 9+2
5. Matej Ferjan.............. 1* 3 0 2 3 2 - 11+1
6. Grzegorz Dzik............. F - - - - - - 0
7. William Lawson............ 2 2 0 2 0 1 - 7
8. Maciej Piaszczyński....... 0 - - - - - - 0

SPARTA WROCŁAW 55
1. Mikael Max................ 3 3 1 2 - - - 9
2. Fredrik Lindgren.......... 1 R 3 3 - - - 7
3. Tomasz Bajerski........... 1 2 1* 2 3 - - 9+1
4. Roonie Jamroży............ 0 - - - - - - 0
5. Mateusz Szczepaniak....... 3 2* 2* Fx 1 - - 8+2
6. Mateusz Liszka............ F 0 - - - - - 0
7. Billy Forsberg............ 1 0 3 3 2* - - 9+1
8. Rafał Skórnicki........... 3 3 1* 2 1* 3 - 13+2

No. Results UN SP UN SP
1: Rafał Skórnicki, William Lawson, Billy Forsberg, Grzegorz Dzik (F)............ 2 4 2 4
2: Mikael Max, Lenar Nigmacjanow, Fredrik Lindgren, Morten Risager............... 2 4 4 8
3: Rafał Skórnicki, Rafał Dobrucki, Tomasz Bajerski, Wiesław Jaguś............... 2 4 6 12
4: Mateusz Szczepaniak, William Lawson, Matej Ferjan, Billy Forsberg............. 3 3 9 15
5: Mikael Max, Wiesław Jaguś, Rafał Dobrucki, Fredrik Lindgren (R)............... 3 3 12 18
6: Matej Ferjan, Tomasz Bajerski, Rafał Skórnicki, William Lawson................ 3 3 15 21
7: Billy Forsberg, Mateusz Szczepaniak, Lenar Nigmacjanow, Morten Risager........ 1 5 16 26
8: Fredrik Lindgren, William Lawson, Mikael Max, Matej Ferjan.................... 2 4 18 30
9: Morten Risager, Rafał Skórnicki, Tomasz Bajerski, Lenar Nigmacjanow........... 3 3 21 33
10: Billy Forsberg, Mateusz Szczepaniak, Wiesław Jaguś, Rafał Dobrucki............ 1 5 22 38
11: Lenar Nigmacjanow, Tomasz Bajerski, Rafał Skórnicki, William Lawson........... 3 3 25 41
12: Wiesław Jaguś, Mikael Max, Rafał Dobrucki, Mateusz Liszka (F)................. 4 2 29 43
13: Fredrik Lindgren, Matej Ferjan, Morten Risager (R), Mateusz Szczepaniak (Fx).. 2 3 31 46
14: Rafał Skórnicki, Billy Forsberg, William Lawson, Maciej Piaszczyński.......... 1 5 32 51
15: Matej Ferjan, Wiesław Jaguś, Mateusz Szczepaniak, Mateusz Liszka.............. 5 1 37 52
16: Tomasz Bajerski, Matej Ferjan, Wiesław Jaguś, Roonie Jamroży.................. 3 3 40 55
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 21:43, 28 Kwi 2008
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




TŻ Lublin - KM Ostrów


TŻ LUBLIN 53
1. Travis McGowan............ 1* 3 1* R - - - 5+2
2. Jonas Kylmaekorpi......... 2 2* 2 1 2* - - 9+2
3. Kenneth Bjerre............ 2* 1* 2* 3 2 - - 10+3
4. Jarosław Hampel........... 3 2 3 1 1* - - 10+1
5. Daniel Jeleniewski........ 0 1 0 0 3 - - 4
6. Sam Dore.................. 2* 0 1 1* - - - 4+2
7. Piotr Winiarz jr.......... 3 3 3 2 - - - 11
8. Adrian Garczyński......... Did not ride

KM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 45
1. Simon Gustafsson.......... F - - - - - - 0 (I)
2. Sławomir Drabik........... 3 3 2* 2 2* R - 12+2
3. Rory Schlein.............. 0 0 3 3 R 6! - 12
4. Wojciech Druchniak........ 1 2* 0 2 1 - - 6+1
5. Krzysztof Jabłoński....... 2 1 3 1 3 Fx - 10 (I)
6. Kamil Popławski........... 0 0 0 - - - - 0
7. Veroslav Kollert.......... 1 1* 0 0 3 - - 5+1
8.

No. Results TŻ KM TŻ KM
1: Piotr Winiarz jr., Sam Dore, Veroslav Kollert, Kamil Popławski....................... 5 1 5 1
2: Sławomir Drabik, Jonas Kylmaekorpi, Travis McGowan, Simon Gustafsson (F)............. 3 3 8 4
3: Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Wojciech Druchniak, Rory Schlein.................... 5 1 13 5
4: Piotr Winiarz jr., Krzysztof Jabłoński, Veroslav Kollert, Daniel Jeleniewski......... 3 3 16 8
5: Sławomir Drabik, Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Rory Schlein....................... 3 3 19 11
6: Rory Schlein, Wojciech Druchniak, Daniel Jeleniewski, Sam Dore....................... 1 5 20 16
7: Travis McGowan, Jonas Kylmaekorpi, Krzysztof Jabłoński, Veroslav Kollert............. 5 1 25 17
8: Krzysztof Jabłoński, Sławomir Drabik, Sam Dore, Daniel Jeleniewski................... 1 5 26 22
9: Rory Schlein, Jonas Kylmaekorpi, Travis McGowan, Wojciech Druchniak.................. 3 3 29 25
10: Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre, Krzysztof Jabłoński, Veroslav Kollert............... 5 1 34 26
11: Piotr Winiarz jr., Wojciech Druchniak, Travis McGowan (R), Rory Schlein (R).......... 3 2 37 28
12: Kenneth Bjerre, Sławomir Drabik, Jarosław Hampel, Kamil Popławski.................... 4 2 41 30
13: Krzysztof Jabłoński, Sławomir Drabik, Jonas Kylmaekorpi, Daniel Jeleniewski.......... 1 5 42 35
14: Veroslav Kollert, Piotr Winiarz jr., Sam Dore, Kamil Popławski....................... 3 3 45 38
15: Daniel Jeleniewski, Jonas Kylmaekorpi, Wojciech Druchniak, Krzysztof Jabłoński (Fx).. 5 1 50 39
16: Rory Schlein!, Kenneth Bjerre, Jarosław Hampel, Sławomir Drabik (R)................... 3 6 53 45


Ostatnio zmieniony przez Krzysiek dnia Pon 21:44, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 10:59, 29 Kwi 2008
schumi85

 
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 741
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kościan




2008-04-26

STAL GORZÓW 47
1. Kevin Wolbert............. 2 3 3 1 3 - - 12
2. Lee Richardson............ 0 1 1 3 F - - 5
3. Joe Screen................ 1 3 2 2 1 - - 9
4. Bartosz Szymura........... 0 0 0 - - - - 0
5. Dawid Cieślewicz.......... 1* 1 2 2* 0 - - 6+2
6. Bartłomiej Ziomb.......... 1 0 - - - - - 1
7. Jerzy Dinek............... 3 2 3 3 3 - - 14
8. Dariusz Śledz............. 0 0 - - - - - 0

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 49
1. Lukas Dryml............... 3 1* 1 3 2* - - 10+2
2. Krzysztof Kasprzak........ 1 2 3 1 2 - - 9
3. Łukasz Szmid.............. 2* 2 2 2 1* - - 9+2
4. Andreas Jonsson........... 3 0 0 0 - - - 3
5. Hans N. Andersen.......... 3 0 3 0 3 - - 9
6. Martin Vaculik............ 2 2 1 1 2 - - 8
7. Grzegorz Szyszka.......... 0 0 1* - - - - 1+1
8. Mirosław Kulka............ Did not ride

No. Results ST FA ST FA
1: Jerzy Dinek, Martin Vaculik, Bartłomiej Ziomb, Grzegorz Szyszka......... 4 2 4 2
2: Lukas Dryml, Kevin Wolbert, Krzysztof Kasprzak, Lee Richardson.......... 2 4 6 6
3: Andreas Jonsson, Łukasz Szmid, Joe Screen, Bartosz Szymura.............. 1 5 7 11
4: Hans N. Andersen, Jerzy Dinek, Dawid Cieślewicz, Grzegorz Szyszka....... 3 3 10 14
5: Joe Screen, Krzysztof Kasprzak, Lukas Dryml, Dariusz Śledz.............. 3 3 13 17
6: Jerzy Dinek, Łukasz Szmid, Dawid Cieślewicz, Andreas Jonsson............ 4 2 17 19
7: Kevin Wolbert, Martin Vaculik, Lee Richardson, Hans N. Andersen......... 4 2 21 21
8: Krzysztof Kasprzak, Dawid Cieślewicz, Lukas Dryml, Bartłomiej Ziomb..... 2 4 23 25
9: Kevin Wolbert, Łukasz Szmid, Lee Richardson, Andreas Jonsson............ 4 2 27 27
10: Hans N. Andersen, Joe Screen, Martin Vaculik, Bartosz Szymura........... 2 4 29 31
11: Jerzy Dinek, Łukasz Szmid, Kevin Wolbert, Andreas Jonsson............... 4 2 33 33
12: Lukas Dryml, Joe Screen, Martin Vaculik, Dariusz Śledz.................. 2 4 35 37
13: Lee Richardson, Dawid Cieślewicz, Krzysztof Kasprzak, Hans N. Andersen.. 5 1 40 38
14: Jerzy Dinek, Martin Vaculik, Grzegorz Szyszka, Bartosz Szymura.......... 3 3 43 41
15: Kevin Wolbert, Krzysztof Kasprzak, Łukasz Szmid, Lee Richardson (F)..... 3 3 46 44
16: Hans N. Andersen, Lukas Dryml, Joe Screen, Dawid Cieślewicz............. 1 5 47 49
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 18:21, 29 Kwi 2008
Machu

 
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 2400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno




POLONIA PIŁA 44
1. Matej Zagar............... 0 2 1 3 X - - 6
2. Adrian Miedziński......... 1 1* 0 2 1* - - 5+2
3. Paweł Paliga.............. 1* 0 0 2* 2 - - 5+2
4. Marusz Wegrzyk............ 2 2 3 1 - - - 8
5. Sebastian Kapser.......... Did not ride
6. Maciej Jąder jr........... 2 1* 0 1 - - - 4+1
7. Damian Perz............... 1* 1 - - - - - 2+1
8. Lee Smart................. 3 2 3 3 0 0 3 14

APATOR TORUŃ 52
1. Aleksjej Charczenko....... 2* 3 1* 0 - - - 6+2
2. Nicolai Klindt............ 3 1 2 3 2* - - 11+1
3. Jacek Kłopot.............. 3 3 3 1* 3 - - 13+1
4. David Ruud................ R 0 2* 2 0 - - 4+1
5. Jacek Krzyżaniak.......... 2 3 2 1 3 - - 11
6. Patryk Medalion........... 3 R 1* 1 2 - - 7+1
7. Adrian Cyfer.............. 0 Fx - - - - - 0
8. Teemu Lahti............... 0 - - - - - - 0

No. Results PO AP PO AP
1: Patryk Medalion, Maciej Jąder jr., Damian Perz, Adrian Cyfer........... 3 3 3 3
2: Nicolai Klindt, Aleksjej Charczenko, Adrian Miedziński, Matej Zagar.... 1 5 4 8
3: Jacek Kłopot, Marusz Wegrzyk, Paweł Paliga, David Ruud (R)............. 3 3 7 11
4: Lee Smart, Jacek Krzyżaniak, Damian Perz, Teemu Lahti.................. 4 2 11 13
5: Aleksjej Charczenko, Marusz Wegrzyk, Nicolai Klindt, Paweł Paliga...... 2 4 13 17
6: Jacek Kłopot, Lee Smart, Maciej Jąder jr., David Ruud.................. 3 3 16 20
7: Jacek Krzyżaniak, Matej Zagar, Adrian Miedziński, Patryk Medalion (R).. 3 3 19 23
8: Lee Smart, Nicolai Klindt, Aleksjej Charczenko, Maciej Jąder jr........ 3 3 22 26
9: Jacek Kłopot, David Ruud, Matej Zagar, Adrian Miedziński............... 1 5 23 31
10: Lee Smart, Jacek Krzyżaniak, Patryk Medalion, Paweł Paliga............. 3 3 26 34
11: Matej Zagar, David Ruud, Jacek Kłopot, Lee Smart....................... 3 3 29 37
12: Marusz Wegrzyk, Paweł Paliga, Patryk Medalion, Aleksjej Charczenko..... 5 1 34 38
13: Nicolai Klindt, Adrian Miedziński, Jacek Krzyżaniak, Lee Smart......... 2 4 36 42
14: Lee Smart, Patryk Medalion, Maciej Jąder jr., Adrian Cyfer (Fx)........ 4 2 40 44
15: Jacek Kłopot, Paweł Paliga, Adrian Miedziński, David Ruud.............. 3 3 43 47
16: Jacek Krzyżaniak, Nicolai Klindt, Marusz Wegrzyk, Matej Zagar (X)...... 1 5 44 52
Zobacz profil autora
Forum Menadżer żużlowy Strona Główna -> I Edycja / I Edycja - 10 Sezon -> XVII kolejka(I liga)
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Regulamin

Design by: Infected-FX