Autor |
Wiadomość |
Nawrocik |
Wysłany:
Nie 16:01, 16 Gru 2007 Temat postu:
|
|
Darren Mallett. (KM Ostrów) Nie wystąpi w najbliższym meczu. |
|
|
Nawrocik |
Wysłany:
Nie 16:00, 16 Gru 2007 Temat postu:
|
|
Mateusz Mikorski (Wanda Kraków) nie wystąpi w najbliższym meczu. |
|
|
Nawrocik |
Wysłany:
Nie 15:59, 16 Gru 2007 Temat postu:
|
|
Adrian Garczyński (Wanda Kraków) Nie pojedzie w najbliższym meczu. |
|
|
Chory Pastor |
Wysłany:
Pon 17:59, 10 Gru 2007 Temat postu:
|
|
Grzegorz Chmiel nie wystąpi w Półfinale (ROW Rybnik) |
|
|
Chory Pastor |
Wysłany:
Pon 16:48, 10 Gru 2007 Temat postu:
|
|
Mateusz Mikorski nie pojedzie w najbliższym spotkaniu - kontuzja podczas Finału BK (Wanda Kraków) |
|
|
Chory Pastor |
Wysłany:
Czw 17:11, 06 Gru 2007 Temat postu:
|
|
Rune Holta z Torunia nie pojedzie w następnej kolejce (2 runda XV) |
|
|
barosz |
Wysłany:
Nie 9:25, 02 Gru 2007 Temat postu:
|
|
Jacek Krzyżaniak Wanda Kraków
Mariusz Staszewski KM Ostrów
Marek Czerwiński ROW Rybnik
nie pojadą w 1 kolejce PO |
|
|
Gdanek |
Wysłany:
Pią 18:17, 23 Lis 2007 Temat postu:
|
|
Grzegorz Chmiel (ROW Rybnik) nie wystąpi w 13 kolejce z powodu kontuzji! |
|
|
Gdanek |
Wysłany:
Śro 20:55, 14 Lis 2007 Temat postu:
|
|
Tomasz Schmidt nie wystąpi w XI kolejce z powodu kontuzji |
|
|
barosz |
Wysłany:
Pią 21:05, 09 Lis 2007 Temat postu:
|
|
Damian Wilski (Wanda Kraków) - złamana kość piszczelowa, nie pojedzie w 10 kolejce
Mariusz Staszewski (KM Ostrów) - złamany obojczyk , nie pojedzie w 10 kolejce. |
|
|
barosz |
Wysłany:
Pią 20:12, 02 Lis 2007 Temat postu:
|
|
Bohumil Brhel - Apator Toruń
Nie pojedzie w 9 kolejce |
|
|
Gdanek |
Wysłany:
Pią 19:03, 12 Paź 2007 Temat postu:
|
|
Jerzy Dinek (Stal Gorzów) nie wystąpi w VII kolejce z powodu kontuzji |
|
|
barosz |
Wysłany:
Czw 15:44, 04 Paź 2007 Temat postu:
|
|
Oliver Allen z KSŻ wraca na 7 kolejke
Jesli jest jednym z trzech najlepszych zawodników w teamie to może jechać jako Z/Z |
|
|
Gdanek |
Wysłany:
Nie 19:52, 19 Sie 2007 Temat postu:
Kontuzje oraz Z/Z (I liga) |
|
Zawodnicy zastępowani w kolejkach 1-7:
Apator Toruń
...
...
...
Stal Gorzów
...
...
...
Falubaz Zielona Góra
...
...
...
KM Ostrów
...
...
...
KSŻ Krosno
...
...
...
Unia Leszno
...
...
...
ROW Rybnik
...
...
...
Wanda Kraków
...
...
... |
|
|