PostWysłany: Śro 21:35, 15 Sie 2007    Temat postu:

Kujawiak Bydgoszcz otrzymuje +2 mln. 600 tys. za 4 miejsce DMP w Sezonie 2012!
PostWysłany: Śro 2:24, 15 Sie 2007    Temat postu:

Polonia Bydgoszcz zajęła 1 miejsce w finale MPPK!
PostWysłany: Śro 2:23, 15 Sie 2007    Temat postu:

Bydgoszcz była organizatorem finału MPPK!
Klub otrzymuje: +800 tys.
Gdanek
PostWysłany: Pon 8:58, 13 Sie 2007    Temat postu:

Janusz Kołodziej zajał czwarte miejsce w X Rundzie GP w Tarnowie, za co klub otrzymuje +50 tyś.!

Gratulacje Applause
Gdanek
PostWysłany: Nie 9:14, 12 Sie 2007    Temat postu:

Sebastian Ułamek jr. zajał III miejsce w Finale MIMP, za co klub otrzymuje +300 tyś! Wink
Gdanek
PostWysłany: Nie 9:08, 12 Sie 2007    Temat postu:

Polonia Bydgoszcz zajeła III miejsce w Finale MMPPK, za co klub otrzymuje +300 tyś! Wink
Gdanek
PostWysłany: Czw 23:09, 09 Sie 2007    Temat postu:

Polonia Bydgoszcz zajeła trzecie miejsce w Finale MDMP, za co klub otrzymuje +300 tyś.
Gdanek
PostWysłany: Czw 15:23, 09 Sie 2007    Temat postu:

Klub był organizatorem Półfinału MMPPK za co otrzymuje +400 tyś.
Gdanek
PostWysłany: Pon 18:02, 06 Sie 2007    Temat postu:

Klub był organizatorem VIII Rundy SGP za co otrzymuje +750 tyś.
Gdanek
PostWysłany: Sob 11:05, 04 Sie 2007    Temat postu:

Janusz Kolodziej zajał trzecie miejsce w GP Gdańsk , za co klub otrzymuje +100 tyś.
Gdanek
PostWysłany: Sob 10:59, 04 Sie 2007    Temat postu:

Janusz Kolodziej zajał drugie miejsce w GP Toruń , za co klub otrzymuje +150 tyś.

Transoprt sprzetu na wyjazd: -100 tys
Sciagniecie obcokrajowców na mecz: -100 tys.

Płatności XI kolejka - Bydgoszcz - Tarnow

Sciagniecie obcokrajowców na mecz: -50 tys.

Mecz niespodzianek pozytywnych i nie.

Najciekawszy mecz 11 kolejki. Vice-mistrz Polski podejmował Mistrza. Przy tak wielkim spotkaniu szanse na swój debiut ekstraligowy dostał Marcin SZCZEPANIAK który sezon temu regularnie pojawiał się na torach pierwszej ligi w barwach Poznańskiego PSŻ-u. Drugim debiutantem spodkania był sędzia Pastor z Krakowa. Nie miał żadnych problemów jako iż zawody przebiegały niezwykle sprawnie i bezkolizyjnie. Drużyna Unii Tarnów przyjechała do Bydgoszczy w oslabionym składzie ponieważ lider Jaskółek Szwed Andreas JONSSON doznał lekkiej kontuzji która uniemożliwiła mu start w dzisiejszych zawodach. Przez ten fakt miejsce Szweda zajął jego młodszy kolega z reprezentacji Billy FORSBERG. Świetne zawody pojechał wychowanek Bydgoskiej Polonii Michał ŁOPACZEWSKI który jako jedyny dopasował motocykle do nawierzchni bydgoskiej nawierzchni. W drużynie Unii zawiedli głównie juniorzy, wspomniany wcześniej Billy FORSBERG nie zdobył ani jednego punktu, podobnie jak Damian CELMER który wpisany był do podstawowego skłądu w miejscu Kamila ZIELIŃSKIEGO który nie zostałzaproszony na ten mecz, Rafał KLIMEK zdobył zaledwie dwa punkty a Paweł ZMARZLIK wystąpił w zaledwie jednym biegu i przywiózł maksimum 3 punkty.
Drużyna gospodarzy poza Marcinem JĘDRZEJEWSKIM i Marcinem SZCZEPANIAKIEM nie miała słabych punktów. Komplet w trzech startach zdobył Rune HOLTA który widocznie nareszcie wjeździł się w sezon. Sporo punktów zrobił Janusz KOŁODZIEJ oraz po raz kolejny Mariusz STASZEWSKI który problemy sprzętowe z początku sezonu już definitywnie pożegnał. Miłą niespodziankę swoją jazdą sprawił Sebastian UŁAMEK jr.. Równierz Marcin PIEKARSKI wziął się do roboty i pokazuje że zależy mu na dalszej karierze w Polonii Bydgoszcz. Swoje minimum pojechał Billy HAMILL który w pierwszym biegu był na tyle wolny że prostym motocyklem przejeżdaał cały wiraż, po czym w kolejnym skorzystał z życzliwości Mariusza STASZEWSKIEGO i wygrał bieg na jego Jawie.
Spotkanie dwuch wielkich klubów Polskiego Speedwaya tym razem roztrzygnięte na kożyść Bydgoszczan którzy zainkasowali 3 ligowe punkty do tabeli, lecz wszystko mogło by inaczej wyglądać gdyby w składzie Tarnowian nie zabrakło podstawowych zawodników.