Forum Menadżer żużlowy Strona Główna
Forum Menadżer żużlowy Strona Główna -> I Edycja / I Edycja - 4 Sezon-> Turniej o Organizacje GP!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Turniej o Organizacje GP!
PostWysłany: Pią 18:26, 01 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tradycyjnie o organizacje GP walczyły będą drużyny Ekstraligi. Zgłaszamy 4'ro osobowe składy Wink

Zaczynamy Exclamation
Zobacz profil autora
Re: Turniej o Organizacje GP!
PostWysłany: Pią 18:28, 01 Gru 2006
kesir24
Kujawiak Polonia Bydgoszcz

 
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 1951
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ja się tu wziąłem




1. Jacek KRZYŻANIAK (8,92)
2. Andreas JONSSON (9,58)
3. Robert SAWINA (9,03)
4. Ryan SULLIVAN (9,45)
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 18:46, 01 Gru 2006
CalusS
Włókniarz Częstochowa

 
Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 1288
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Częstochowa




(30) Lee Richardsson (9,35)
(35) Rune Holta (11,37)
(36) Robert Flis (8,79)
(19) Artur Mroczka (8,43)
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 19:00, 01 Gru 2006
Szogun
Falubaz Zielona Góra

 
Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 1760
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: GKS Wybrzeze Gdańsk !




szkoda że tylko Extraligowcy walczom Very Happy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 19:00, 01 Gru 2006
artur
PSŻ Poznań

 
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 602
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3




(23) Sebastian Pydzik (8,09)
(39) Wojciech Żurawski (6,90)
(23) Tomasz Chyżewski (6,44)
(37) Joe Screen (8,88)
z łodzi
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 19:20, 01 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tylko ekstraligowcy moga zglaszac ekipy Wink
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 20:00, 01 Gru 2006
Mikołaj

 
Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ..:: Gniezno ::..




Włókniarz Częstochowa:

-Michał Szczepaniak (9,21)
-Jarosław Hampel (8,77)
-Jacek Rempała (8,70)
-Mateusz Jurga (8,44)
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 21:09, 01 Gru 2006
Gdanek
Wybrzeże Gdańsk

 
Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 3711
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk




Unia Leszno:

(25) Krzysztof Kasprzak (9,96)
(31) Bjarne Pedersen (10,27)
(34) Jason Crump (9,22)
(34) Piotr Protasiewicz (9,62)


Ostatnio zmieniony przez Gdanek dnia Sob 21:55, 02 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 23:52, 01 Gru 2006
Simon

 
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1066
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3




Stal Gorzów:

Siergiej Darkin (8,38)
Greg Hancock (9,13)
Wiesław Jaguś (8,00)
Roman Powaznyj (8,18)
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 17:48, 02 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Unia Tarnow:

(39) Tony Rickardsson (10,26)
(25) Marcin Rempała (9,05)
(25) Janusz Kołodziej (10,21)
(33) Adam Skórnicki (9,32)
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 17:50, 02 Gru 2006
Artooor

 
Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 292
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Mulhouse i TARNOW!!!




Stal Rzeszow:

(30) Nicki Pedersen (10,30)
(37) Tomasz Gollob (11,26)
(23) Paweł Miesiąc (8,52)
(22) Maciej Ciesielski (8,13)
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 2:09, 03 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Wyniki!

Arrow Półfinały

STAL RZESZÓW 43
1. Nicki Pedersen............ 2 3 3 3 2 13
2. Tomasz Gollob............. 3 3 3 3 1 13
3. Paweł Miesiąc............. 3 3 2 1 3 12
4. Maciej Ciesielski......... 0 0 Fx 3 2 5

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 29
1. Michał Szczepaniak........ 2 1 3 1 2 9
2. Jarosław Hampel........... 1 1 3 1 3 9
3. Jacek Rempała............. 1 1 1 2 2 7
4. Mateusz Jurga............. 0 3 0 0 1 4

STAL GORZÓW 24
1. Siergiej Darkin........... 3 2 1 2 3 11
2. Greg Hancock.............. 1 2 R F 0 3
3. Wiesław Jaguś............. 1 0 1 1 3 6
4. Roman Poważnyj............ 0 0 1 2 1 4

KUJAWIAK POLONIA BYDGOSZCZ 24
1. Jacek Krzyżaniak.......... 2 1 0 0 0 3
2. Andreas Jonsson........... 3 0 2 2 1 8
3. Robert Sawina............. 0 2 2 0 0 4
4. Ryan Sullivan............. 2 2 2 3 0 9

No. Results ST ST KU WŁ
1: Siergiej Darkin, Ryan Sullivan, Jarosław Hampel, Maciej Ciesielski........... 0 3 2 1
2: Paweł Miesiąc, Michał Szczepaniak, Greg Hancock, Robert Sawina............... 3 4 2 3
3: Tomasz Gollob, Jacek Krzyżaniak, Jacek Rempała, Roman Poważnyj............... 6 4 4 4
4: Andreas Jonsson, Nicki Pedersen, Wiesław Jaguś, Mateusz Jurga................ 8 5 7 4
5: Mateusz Jurga, Greg Hancock, Jacek Krzyżaniak, Maciej Ciesielski............. 8 7 8 7
6: Paweł Miesiąc, Siergiej Darkin, Jacek Rempała, Andreas Jonsson............... 11 9 8 8
7: Tomasz Gollob, Ryan Sullivan, Michał Szczepaniak, Wiesław Jaguś.............. 14 9 10 9
8: Nicki Pedersen, Robert Sawina, Jarosław Hampel, Roman Poważnyj............... 17 9 12 10
9: Michał Szczepaniak, Andreas Jonsson, Roman Poważnyj, Maciej Ciesielski (Fx).. 17 10 14 13
10: Jarosław Hampel, Paweł Miesiąc, Wiesław Jaguś, Jacek Krzyżaniak.............. 19 11 14 16
11: Tomasz Gollob, Robert Sawina, Siergiej Darkin, Mateusz Jurga................. 22 12 16 16
12: Nicki Pedersen, Ryan Sullivan, Jacek Rempała, Greg Hancock (R)............... 25 12 18 17
13: Ryan Sullivan, Roman Poważnyj, Paweł Miesiąc, Mateusz Jurga.................. 26 14 21 17
14: Maciej Ciesielski, Jacek Rempała, Wiesław Jaguś, Robert Sawina............... 29 15 21 19
15: Tomasz Gollob, Andreas Jonsson, Jarosław Hampel, Greg Hancock (F)............ 32 15 23 20
16: Nicki Pedersen, Siergiej Darkin, Michał Szczepaniak, Jacek Krzyżaniak........ 35 17 23 21
17: Wiesław Jaguś, Maciej Ciesielski, Mateusz Jurga, Jacek Krzyżaniak............ 37 20 23 22
18: Paweł Miesiąc, Jacek Rempała, Roman Powaznyj, Robert Sawina.................. 40 21 23 24
19: Jarosław Hampel, Nicki Pedersen, Andreas Jonsson, Greg Hancock............... 42 21 24 27
20: Siergiej Darkin, Michał Szczepaniak, Tomasz Gollob, Ryan Sullivan............ 43 24 24 29


Arrow Półfinał

UNIBAX APATOR TORUÑ 31
1. Lee Richardson............ 0 0 2 3 0 5
2. Rune Holta................ 3 2 3 3 0 11
3. Robert Flis............... 3 0 Fx 2 3 8
4. Artur Mroczka............. 1 3 0 3 0 7

UNIA TARNÓW 31
1. Tony Rickardsson.......... 2 2 3 1 2 10
2. Marcin Rempała............ 3 1 1 0 2 7
3. Janusz Kołodziej.......... 1 0 3 0 1 5
4. Adam Skórnicki............ 3 3 0 R 3 9

UNIA LESZNO 30
1. Krzysztof Kasprzak........ 2 2 1 2 1 8
2. Bjerne Pedersen........... 0 3 1 2 1 7
3. Jason Crump............... 1 3 1 3 1 9
4. Piotr Protasiewicz........ 0 2 3 1 0 6

ROW RYBNIK 28
1. Scott Nicholls............ 2 1 2 0 2 7
2. Martin Smoliński.......... 0 1 2 1 3 7
3. Rafał Szombierski......... 1 0 0 1 2 4
4. Mariusz Węgrzyk........... 2 1 2 2 3 10

No. Results UN RO UN UN
1: Adam Skórnicki, Scott Nicholls, Artur Mroczka, Bjerne Pedersen........ 3 2 1 0
2: Robert Flis, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Martin Smoliński... 4 2 4 2
3: Marcin Rempała, Mariusz Węgrzyk, Jason Crump, Lee Richardson.......... 7 4 4 3
4: Rune Holta, Tony Rickardsson, Rafał Szombierski, Piotr Protasiewicz... 9 5 7 3
5: Adam Skórnicki, Piotr Protasiewicz, Martin Smoliński, Lee Richardson.. 12 6 7 5
6: Jason Crump, Rune Holta, Scott Nicholls, Janusz Kołodziej............. 12 7 9 8
7: Artur Mroczka, Krzysztof Kasprzak, Marcin Rempała, Rafał Szombierski.. 13 7 12 10
8: Bjerne Pedersen, Tony Rickardsson, Mariusz Węgrzyk, Robert Flis....... 15 8 12 13
9: Rune Holta, Mariusz Węgrzyk, Krzysztof Kasprzak, Adam Skórnicki....... 15 10 15 14
10: Janusz Kołodziej, Lee Richardson, Bjerne Pedersen, Rafał Szombierski.. 18 10 17 15
11: Piotr Protasiewicz, Scott Nicholls, Marcin Rempała, Robert Flis (Fx).. 19 12 17 18
12: Tony Rickardsson, Martin Smoliński, Jason Crump, Artur Mroczka........ 22 14 17 19
13: Artur Mroczka, Mariusz Węgrzyk, Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej.. 22 16 20 20
14: Jason Crump, Robert Flis, Rafał Szombierski, Adam Skórnicki (R)....... 22 17 22 23
15: Rune Holta, Bjerne Pedersen, Martin Smoliński, Marcin Rempała......... 22 18 25 25
16: Lee Richardson, Krzysztof Kasprzak, Tony Rickardsson, Scott Nicholls.. 23 18 28 27
17: Robert Flis, Rafał Szombierski, Janusz Kołodziej, Piotr Protasiewicz.. 24 20 31 27
18: Martin Smoliński, Marcin Rempała, Bjerne Pedersen, Lee Richardson..... 26 23 31 28
19: Adam Skórnicki, Scott Nicholls, Krzysztof Kasprzak, Artur Mroczka..... 29 25 31 29
20: Mariusz Węgrzyk, Tony Rickardsson, Jason Crump, Rune Holta............ 31 28 31 30


Arrow Finał


UNIA TARNÓW 38 - Organizator Grand Prix Europy
1. Tony Rickardsson.......... 3 3 3 0 1 10
2. Marcin Rempała............ 1 3 3 1 2 10
3. Janusz Kołodziej.......... 2 2 3 3 1 11
4. Adam Skórnicki............ 3 F 1 2 1 7

STAL RZESZÓW 34 - Organizator Grand Prix Polski
1. Nicki Pedersen............ 1 2 2 3 3 11
2. Tomasz Gollob............. 3 2 2 3 F 10
3. Paweł Miesiąc............. 3 2 2 2 0 9
4. Maciej Ciesielski......... 0 Fx 0 1 3 4

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 24 - Organizator Finału Eliminacji Grand Prix
1. Michał Szczepaniak........ 1 1 2 1 3 8
2. Jarosław Hampel........... 2 3 0 2 3 10
3. Jacek Rempała............. 0 1 Fx N N 1 (I)
4. Mateusz Jurga............. 1 0 3 1 0 5

UNIBAX APATOR TORUŃ 24
1. Lee Richardson............ 2 1 0 2 2 7
2. Rune Holta................ 2 3 1 0 2 8
3. Robert Flis............... 0 0 1 0 2 3
4. Artur Mroczka............. 0 1 1 3 1 6

No. Results WŁ UN ST UN
1: Tony Rickardsson, Rune Holta, Mateusz Jurga, Maciej Ciesielski............. 1 3 0 2
2: Paweł Miesiąc, Lee Richardson, Marcin Rempała, Jacek Rempała............... 1 4 3 4
3: Adam Skórnicki, Jarosław Hampel, Nicki Pedersen, Robert Flis............... 3 7 4 4
4: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Michał Szczepaniak, Artur Mroczka......... 4 9 7 4
5: Marcin Rempała, Nicki Pedersen, Artur Mroczka, Mateusz Jurga............... 4 12 9 5
6: Tony Rickardsson, Tomasz Gollob, Jacek Rempała, Robert Flis................ 5 15 11 5
7: Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Lee Richardson, Maciej Ciesielski (Fx).. 8 17 11 6
8: Rune Holta, Paweł Miesiąc, Michał Szczepaniak, Adam Skórnicki (F).......... 9 17 13 9
9: Mateusz Jurga, Tomasz Gollob, Adam Skórnicki, Lee Richardson............... 12 18 15 9
10: Janusz Kołodziej, Nicki Pedersen, Rune Holta, Jacek Rempała (Fx)........... 12 21 17 10
11: Tony Rickardsson, Paweł Miesiąc, Artur Mroczka, Jarosław Hampel............ 12 24 19 11
12: Marcin Rempała, Michał Szczepaniak, Robert Flis, Maciej Ciesielski......... 14 27 19 12
13: Artur Mroczka, Adam Skórnicki, Maciej Ciesielski, Jacek Rempała (N)........ 14 29 20 15
14: Janusz Kołodziej, Paweł Miesiąc, Mateusz Jurga, Robert Flis................ 15 32 22 15
15: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Marcin Rempała, Rune Holta................. 17 33 25 15
16: Nicki Pedersen, Lee Richardson, Michał Szczepaniak, Tony Rickardsson....... 18 33 28 17
17: Maciej Ciesielski, Robert Flis, Adam Skórnicki, Jacek Rempała (N).......... 18 34 31 19
18: Nicki Pedersen, Marcin Rempała, Artur Mroczka, Mateusz Jurga............... 18 36 34 20
19: Michał Szczepaniak, Lee Richardson, Tony Rickardsson, Paweł Miesiąc........ 21 37 34 22
20: Jarosław Hampel, Rune Holta, Janusz Kołodziej, Tomasz Gollob (F)........... 24 38 34 24



Potwierdzenia KSM Jaskolek: [link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Forum Menadżer żużlowy Strona Główna -> I Edycja / I Edycja - 4 Sezon -> Turniej o Organizacje GP!
 
 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Regulamin

Design by: Infected-FX