Forum Menadżer żużlowy Strona Główna
Forum Menadżer żużlowy Strona Główna -> I Edycja / I Edycja - 4 Sezon-> Tabela GP
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Tabela GP
PostWysłany: Sob 23:11, 09 Gru 2006
Gdanek
Wybrzeże Gdańsk

 
Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 3711
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk




Tabela po I Rundzie GP:

1. Martin Smoliński (Niemcy / RKM Rybnik) - <25,
2. Piotr Protasiewicz (Polska / Unia Leszno) - <20,
3. Tomasz Gollob (Polska / Stal Rzeszów) - <18,
4. Freddie Eriksson (Szwecja / GKM Grudziądz) - <16,
5. Rune Holta (Norwegia / Apator Toruń) - <14,
6. Bjarne Pedersen (Dania / Unia Leszno) - <9,
7. Leigh Adams (Australia / KM Ostrów) - <8,
8. Nicki Pedersen (Dania / Stal Rzeszów) - <7,
9. Andreas Jonsson (Szwecja / Polonia Bydgoszcz) - <7,
10. Kamil Brzozowski (Polska / KM Ostrów) - <6
11. Tony Rickardsson (Szwecja / Unia Tarnów) - <6,
12. Janusz Kołodziej (Polska / Unia Tarnów) - <6,
13. Lee Richardsson (Anglia / Apator Toruń) - <5,
14. Ales Dryml (Czechy / Sparta Wrocław) - <5,
15. Greg Hancock (USA / Stal Gorzów) - <4,
16. Scott Nicholls (Anglia / RKM Rybnik) - <3,

Zawodnicy znajdujący się w "8" awans do przyszłorocznej edycji Grand Prix.
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 6:06, 17 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tabela po II Rundzie GP:

1. Piotr Protasiewicz (Polska / Unia Leszno) - <20, 20 -> 40
2. Rune Holta (Norwegia / Apator Toruń) - <14, 25 -> 39
3. Martin Smoliński (Niemcy / RKM Rybnik) - <25, 5 -> 30
4. Tomasz Gollob (Polska / Stal Rzeszów) - <18, 11 -> 29
5. Andreas Jonsson (Szwecja / Polonia Bydgoszcz) - <7, 18 -> 25
6. Leigh Adams (Australia / KM Ostrów) - <8, 16 -> 24
7. Freddie Eriksson (Szwecja / GKM Grudziądz) - <16, 5 -> 21
8. Bjarne Pedersen (Dania / Unia Leszno) - <9, 10 -> 19
9. Janusz Kołodziej (Polska / Unia Tarnów) - <6, 9 -> 15
10. Nicki Pedersen (Dania / Stal Rzeszów) - <7, 7 -> 14
11. Tony Rickardsson (Szwecja / Unia Tarnów) - <6, 7 -> 13
12. Kamil Brzozowski (Polska / KM Ostrów) - <6, 6 -> 12
13. Lee Richardsson (Anglia / Apator Toruń) - <5, 6 -> 11
14. Siergiej Darkin (Rosja / Stal Gorzów) - <9 -> 9
15. Greg Hancock (USA / Stal Gorzów) - <4, 4 -> 8
15. Scott Nicholls (Anglia / RKM Rybnik) - <3, 5 -> 8
17. Ales Dryml (Czechy / Sparta Wrocław) - <5, -> 5


Zawodnicy znajdujący się w "8" awans do przyszłorocznej edycji Grand Prix.
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 23:30, 23 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tabela po III Rundzie GP:

1. Piotr Protasiewicz (Polska / Unia Leszno) - <20, 20, 16 -> 56
2. Rune Holta (Norwegia / Apator Toruń) - <14, 25, 7 -> 46
3. Leigh Adams (Australia / KM Ostrów) - <8, 16, 20 -> 44
4. Nicki Pedersen (Dania / Stal Rzeszów) - <7, 7, 25 -> 39
5. Martin Smoliński (Niemcy / RKM Rybnik) - <25, 5, 7 -> 37
6. Tomasz Gollob (Polska / Stal Rzeszów) - <18, 11, 6 -> 35
7. Andreas Jonsson (Szwecja / Polonia Bydgoszcz) - <7, 18, 9 -> 34
8. Janusz Kołodziej (Polska / Unia Tarnów) - <6, 9, 18 -> 33
9. Freddie Eriksson (Szwecja / GKM Grudziądz) - <16, 5, 4 -> 25
9. Bjarne Pedersen (Dania / Unia Leszno) - <9, 10, 6 -> 25
11. Tony Rickardsson (Szwecja / Unia Tarnów) - <6, 7, 8 -> 21
12. Greg Hancock (USA / Stal Gorzów) - <4, 4, 11 -> 19
13. Scott Nicholls (Anglia / RKM Rybnik) - <3, 5, 10 -> 18
14. Kamil Brzozowski (Polska / KM Ostrów) - <6, 6, 3 -> 15
14. Lee Richardsson (Anglia / Apator Toruń) - <5, 6, 4 -> 15
16. Siergiej Darkin (Rosja / Stal Gorzów) - <9 -> 9
17. Marcin Rempała (Polska / Unia Tarnów - <6, -> 6
18. Ales Dryml (Czechy / Sparta Wrocław) - <5, -> 5

Zawodnicy znajdujący się w "8" awans do przyszłorocznej edycji Grand Prix.
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 23:26, 27 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tabela po IV Rundzie GP:

1. Piotr Protasiewicz (Polska / Unia Leszno) - <20, 20, 16, 5 -> 61
2. Tomasz Gollob (Polska / Stal Rzeszów) - <18, 11, 6, 25 -> 60
3. Martin Smoliński (Niemcy / RKM Rybnik) - <25, 5, 7, 12, 18 -> 55
4. Rune Holta (Norwegia / Apator Toruń) - <14, 25, 7, 8 -> 54
5. Janusz Kołodziej (Polska / Unia Tarnów) - <6, 9, 18, 20 -> 53
6. Leigh Adams (Australia / KM Ostrów) - <8, 16, 20, 6 -> 50
7. Nicki Pedersen (Dania / Stal Rzeszów) - <7, 7, 25, 5 -> 44
8. Andreas Jonsson (Szwecja / Polonia Bydgoszcz) - <7, 18, 9, 5 -> 39
9. Tony Rickardsson (Szwecja / Unia Tarnów) - <6, 7, 8, 16 -> 37
10. Bjarne Pedersen (Dania / Unia Leszno) - <9, 10, 6, 7 -> 32
11. Greg Hancock (USA / Stal Gorzów) - <4, 4, 11, 10 -> 29
12. Kamil Brzozowski (Polska / KM Ostrów) - <6, 6, 3, 10 -> 28
13. Freddie Eriksson (Szwecja / GKM Grudziądz) - <16, 5, 4, 2 -> 27
14. Scott Nicholls (Anglia / RKM Rybnik) - <3, 5, 10, 6 -> 24
15. Lee Richardsson (Anglia / Apator Toruń) - <5, 6, 4, 7 -> 22
16. Siergiej Darkin (Rosja / Stal Gorzów) - <9 -> 9
17. Marcin Rempała (Polska / Unia Tarnów - <6, -> 6
18. Wojciech Druchniak (Polska / ROW Rybnik - <5, -> 5
18. Ales Dryml (Czechy / Sparta Wrocław) - <5, -> 5

Zawodnicy znajdujący się w "8" awans do przyszłorocznej edycji Grand Prix.
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 1:31, 31 Gru 2006
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tabela po VI Rundzie GP:

1. Leigh Adams (Australia / KM Ostrów) - <8, 16, 20, 6, 11, 25 -> 86
2. Martin Smoliński (Niemcy / RKM Rybnik) - <25, 5, 7, 12, 20, 6 -> 75
3. Janusz Kołodziej (Polska / Unia Tarnów) - <6, 9, 18, 20, 10, 10 -> 73
4. Tomasz Gollob (Polska / Stal Rzeszów) - <18, 11, 6, 25, 6, 6 -> 72
5. Nicki Pedersen (Dania / Stal Rzeszów) - <7, 7, 25, 5, 6, 20 -> 70
6. Tony Rickardsson (Szwecja / Unia Tarnów) - <6, 7, 8, 16, 25, 7 -> 69
7. Piotr Protasiewicz (Polska / Unia Leszno) - <20, 20, 16, 5, 1, 6 -> 68
8. Rune Holta (Norwegia / Apator Toruń) - <14, 25, 7, 8, 7, 5 -> 66
9. Andreas Jonsson (Szwecja / Polonia Bydgoszcz) - <7, 18, 9, 5, 5, 10 -> 54
10. Bjarne Pedersen (Dania / Unia Leszno) - <9, 10, 6, 7, 6, 16 -> 54
11. Greg Hancock (USA / Stal Gorzów) - <4, 4, 11, 10, 6, 18 -> 53
12. Kamil Brzozowski (Polska / KM Ostrów) - <6, 6, 3, 10, 18, 4 -> 50
13. Lee Richardsson (Anglia / Apator Toruń) - <5, 6, 4, 7, 16, 4 -> 42
14. Scott Nicholls (Anglia / RKM Rybnik) - <3, 5, 10, 6, 10, 9 -> 43
15. Freddie Eriksson (Szwecja / GKM Grudziądz) - <16, 5, 4, 2, 7, 5 -> 39
16. Siergiej Darkin (Rosja / Stal Gorzów) - <9 -> 9
16. Mikael Max (Szwecja / KSŻ Krosno) - <9 -> 9
18. Marcin Jędrzejewski (Polska / Kujawiak Bydgoszcz - <8, -> 8
19. Marcin Rempała (Polska / Unia Tarnów - <6, -> 6
21. Wojciech Druchniak (Polska / ROW Rybnik - <5, -> 5
21. Ales Dryml (Czechy / Sparta Wrocław) - <5, -> 5
23. Jacek Krzyżaniak (Polska / Kujawiak Bydgoszcz - <3, -> 3
24. Charlie Gjedde (Poslka / KSŻ Krosno) - <1 -> 1
25. Adrian Miedziński (Polska / KSŻ Krosno) - <1 -> 1

Zawodnicy znajdujący się w "8" awans do przyszłorocznej edycji Grand Prix.
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 21:32, 05 Sty 2007
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tabela po VII Rundzie GP:

1. Leigh Adams (Australia / KM Ostrów) - <8, 16, 20, 6, 11, 25, 11 -> 97
2. Tomasz Gollob (Polska / Stal Rzeszów) - <18, 11, 6, 25, 6, 6, 25 -> 97
3. Martin Smoliński (Niemcy / RKM Rybnik) - <25, 5, 7, 12, 20, 6, 7 -> 82
4. Janusz Kołodziej (Polska / Unia Tarnów) - <6, 9, 18, 20, 10, 10, 9 -> 82
5. Tony Rickardsson (Szwecja / Unia Tarnów) - <6, 7, 8, 16, 25, 7, 20 -> 79
6. Nicki Pedersen (Dania / Stal Rzeszów) - <7, 7, 25, 5, 6, 20, 4 -> 74
7. Piotr Protasiewicz (Polska / Unia Leszno) - <20, 20, 16, 5, 1, 6, 6 -> 74
8. Rune Holta (Norwegia / Apator Toruń) - <14, 25, 7, 8, 7, 5, 8 -> 74
9. Andreas Jonsson (Szwecja / Polonia Bydgoszcz) - <7, 18, 9, 5, 5, 10, 7 -> 61
10. Lee Richardsson (Anglia / Apator Toruń) - <5, 6, 4, 7, 16, 4, 16 -> 58
11. Greg Hancock (USA / Stal Gorzów) - <4, 4, 11, 10, 6, 18, 4 -> 57
12. Bjarne Pedersen (Dania / Unia Leszno) - <9, 10, 6, 7, 6, 16, 1 -> 55
13. Kamil Brzozowski (Polska / KM Ostrów) - <6, 6, 3, 10, 18, 4, 5 -> 55
14. Scott Nicholls (Anglia / RKM Rybnik) - <3, 5, 10, 6, 10, 9, 5 -> 48
15. Freddie Eriksson (Szwecja / GKM Grudziądz) - <16, 5, 4, 2, 7, 5, 18 -> 46
17. Siergiej Darkin (Rosja / Stal Gorzów) - <9 -> 9
18. Mikael Max (Szwecja / KSŻ Krosno) - <9 -> 9
19. Marcin Jędrzejewski (Polska / Kujawiak Bydgoszcz - <8, -> 8
20. Marcin Rempała (Polska / Unia Tarnów - <6, -> 6
21. Wojciech Druchniak (Polska / ROW Rybnik - <5, -> 5
22. Ales Dryml (Czechy / Sparta Wrocław) - <5, -> 5
23. Kamil Zieliński (Polska / PSŻ Poznań) - <4 -> 4
24. Jacek Krzyżaniak (Polska / Kujawiak Bydgoszcz - <3, -> 3
25. Charlie Gjedde (Poslka / KSŻ Krosno) - <1 -> 1
26. Adrian Miedziński (Polska / KSŻ Krosno) - <1 -> 1
27. Tomasz Piszcz (Polska / PSŻ Poznań) - <1 -> 1

Zawodnicy znajdujący się w "8" awans do przyszłorocznej edycji Grand Prix.
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 20:58, 07 Sty 2007
Krzysiek
Unia Tarnów

 
Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 7943
Przeczytał: 13 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow




Tabela Końcowa:


1. Janusz Kołodziej (Polska / Unia Tarnów) - <6, 9, 18, 20, 10, 10, 9, 25 -> 107
2. Tomasz Gollob (Polska / Stal Rzeszów) - <18, 11, 6, 25, 6, 6, 25, 9 -> 106
3. Leigh Adams (Australia / KM Ostrów) - <8, 16, 20, 6, 11, 25, 11, 5 -> 102
4. Martin Smoliński (Niemcy / RKM Rybnik) - <25, 5, 7, 12, 20, 6, 7, 18 -> 100
5. Rune Holta (Norwegia / Apator Toruń) - <14, 25, 7, 8, 7, 5, 8, 20 -> 94
6. Piotr Protasiewicz (Polska / Unia Leszno) - <20, 20, 16, 5, 1, 6, 6, 16 -> 90
7. Tony Rickardsson (Szwecja / Unia Tarnów) - <6, 7, 8, 16, 25, 7, 20, 5 -> 84
8. Nicki Pedersen (Dania / Stal Rzeszów) - <7, 7, 25, 5, 6, 20, 4, 9 -> 83
9. Andreas Jonsson (Szwecja / Polonia Bydgoszcz) - <7, 18, 9, 5, 5, 10, 7, 5 -> 67
10. Lee Richardsson (Anglia / Apator Toruń) - <5, 6, 4, 7, 16, 4, 16, 6 -> 64
11. Greg Hancock (USA / Stal Gorzów) - <4, 4, 11, 10, 6, 18, 4, 7 -> 64
12. Kamil Brzozowski (Polska / KM Ostrów) - <6, 6, 3, 10, 18, 4, 5, 7 -> 62
13. Bjarne Pedersen (Dania / Unia Leszno) - <9, 10, 6, 7, 6, 16, 1 -> 56
14. Scott Nicholls (Anglia / RKM Rybnik) - <3, 5, 10, 6, 10, 9, 5, 9 -> 57
15. Freddie Eriksson (Szwecja / GKM Grudziądz) - <16, 5, 4, 2, 7, 5, 18, 9 -> 55
17. Siergiej Darkin (Rosja / Stal Gorzów) - <9 -> 9
18. Mikael Max (Szwecja / KSŻ Krosno) - <9 -> 9
19. Marcin Jędrzejewski (Polska / Kujawiak Bydgoszcz - <8, -> 8
20. Marcin Rempała (Polska / Unia Tarnów - <6, -> 6
21. Wojciech Druchniak (Polska / ROW Rybnik - <5, -> 5
22. Ales Dryml (Czechy / Sparta Wrocław) - <5, -> 5
23. Kamil Zieliński (Polska / PSŻ Poznań) - <4 -> 4
24. Jacek Krzyżaniak (Polska / Kujawiak Bydgoszcz - <3, -> 3
25. Chris Harris (Poslka / Wybrzeże Gdańsk) - <2 -> 1
26. Charlie Gjedde (Poslka / KSŻ Krosno) - <1 -> 1
27. Adrian Miedziński (Polska / KSŻ Krosno) - <1 -> 1
28. Tomasz Piszcz (Polska / PSŻ Poznań) - <1 -> 1

Zawodnicy znajdujący się w "8" awans do przyszłorocznej edycji Grand Prix.
Zobacz profil autora
Forum Menadżer żużlowy Strona Główna -> I Edycja / I Edycja - 4 Sezon -> Tabela GP
 
 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Regulamin

Design by: Infected-FX