|
X kolejka (Typer) |
Wysłany:
Wto 8:24, 27 Maj 2008 |
|
|
Machu |
|
|
|
Dołączył: 05 Kwi 2007 |
Posty: 2400 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław - Start Gniezno
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań - ROW Rybnik
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Apator Toruń - Stal Gorzów
Polonia Piła - Unia Leszno
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz
WTS Warszawa - Unia Tarnów
KM Ostrów - KSŻ Krosno
Inwidualne:
Erik Andersson więcej/mniej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga więcej/mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński więcej/mniej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
Ostatnio zmieniony przez Machu dnia Śro 11:19, 11 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 10:01, 27 Maj 2008 |
|
|
Chory Pastor |
Wanda Krakow |
|
|
Dołączył: 20 Lut 2007 |
Posty: 1353 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Częstochowa |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 54:42
Sparta Wrocław - Start Gniezno 55:41
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 50:46
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 54:42
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 46:50
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 54:42
Apator Toruń - Stal Gorzów 49:47
Polonia Piła - Unia Leszno 47:49
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 56:40
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 44:52
WTS Warszawa - Unia Tarnów 47:49
KM Ostrów - KSŻ Krosno 48:48
Inwidualne:
Erik Andersson mniej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga więcej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński mniej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 12:37, 27 Maj 2008 |
|
|
schumi85 |
|
|
|
Dołączył: 17 Sie 2007 |
Posty: 741 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kościan |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 52-44
Sparta Wrocław - Start Gniezno 54-42
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 42-54
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 56-42
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 46-50
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 54-42
Apator Toruń - Stal Gorzów 56-40
Polonia Piła - Unia Leszno 44-52
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 60-36
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 44-52
WTS Warszawa - Unia Tarnów 45-51
KM Ostrów - KSŻ Krosno 49-47
Inwidualne:
Erik Andersson więcej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński więcej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
Ostatnio zmieniony przez schumi85 dnia Sob 10:57, 31 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 13:37, 27 Maj 2008 |
|
|
Szogun |
Falubaz Zielona Góra |
|
|
Dołączył: 13 Maj 2006 |
Posty: 1760 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: GKS Wybrzeze Gdańsk ! |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra 52-44 Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław 55-42 Start Gniezno
GKM Grudziądz 45-51 Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań 63-33 ROW Rybnik
Śląsk Świętochłowice 45-51 TŻ Lublin
Wanda Kraków 52-44 Stal Rzeszów
Apator Toruń 48-48 Stal Gorzów
Polonia Piła 45-51 Unia Leszno
Wybrzeże Gdańsk 60-36 Orzeł Łódź
Kolejarz Opole 52-44 Kolejarz Rawicz
WTS Warszawa 45-51 Unia Tarnów
KM Ostrów 52:44 KSŻ Krosno
Inwidualne:
Erik Andersson mniej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński mniej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 14:54, 27 Maj 2008 |
|
|
Cinek |
KMŻ Lublin |
|
|
Dołączył: 10 Maj 2006 |
Posty: 641 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lublin |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 53-43
Sparta Wrocław - Start Gniezno 55-41
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 46-50
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 56-40
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 45-51
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 56-40
Apator Toruń - Stal Gorzów 48-48
Polonia Piła - Unia Leszno 49-47
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 60-36
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 48-48
WTS Warszawa - Unia Tarnów 50-46
KM Ostrów - KSŻ Krosno 48-48
Inwidualne:
Erik Andersson więcej/mniej niż 12,5 pkt. mniej
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga więcej/mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów mniej
Krzysztof Jabłoński więcej/mniej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź mniej |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 16:06, 27 Maj 2008 |
|
|
Krzysiek |
Unia Tarnów |
|
|
Dołączył: 25 Lip 2005 |
Posty: 7943 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 50-46
Sparta Wrocław - Start Gniezno 52-44
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 47-49
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 56-42 (joker)
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 46-50
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 52-44
Apator Toruń - Stal Gorzów 47-49
Polonia Piła - Unia Leszno 45-51
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 60-37 (joker)
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 47-49
WTS Warszawa - Unia Tarnów 48-48
KM Ostrów - KSŻ Krosno 47-49
Inwidualne:
Erik Andersson Więcej
Mateusz Jurga Mniej
Krzysztof Jabłoński Więcej |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Sob 7:49, 31 Maj 2008 |
|
|
palo1 |
|
|
|
Dołączył: 01 Maj 2007 |
Posty: 357 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 56-40
Sparta Wrocław - Start Gniezno 54-42
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 46-50
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 56-40
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 46-50
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 52-44
Apator Toruń - Stal Gorzów 52-44
Polonia Piła - Unia Leszno 44-52
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 56-40
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 48-48
WTS Warszawa - Unia Tarnów 40-56
KM Ostrów - KSŻ Krosno 50-46
Inwidualne:
Erik Andersson mniej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński więcej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Sob 21:59, 31 Maj 2008 |
|
|
grubcio453 |
|
|
|
Dołączył: 22 Kwi 2007 |
Posty: 427 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: krosno |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 53-43
Sparta Wrocław - Start Gniezno 55-41
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 47-49
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 58-38
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 46-50
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 57-39
Apator Toruń - Stal Gorzów 46-50
Polonia Piła - Unia Leszno 47-49
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 55-41
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 45-51
WTS Warszawa - Unia Tarnów 48-48
KM Ostrów - KSŻ Krosno 47-49
Inwidualne:
Erik Andersson mniej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński więcej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Nie 0:07, 01 Cze 2008 |
|
|
kali |
Start Gniezno |
|
|
Dołączył: 25 Maj 2006 |
Posty: 1593 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: London |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 53-43
Sparta Wrocław - Start Gniezno 46-50
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 46-50
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 56-40
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 45-51
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 60-36
Apator Toruń - Stal Gorzów 46-50
Polonia Piła - Unia Leszno 49-47
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 60-36
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 46-50
WTS Warszawa - Unia Tarnów 46-50
KM Ostrów - KSŻ Krosno 50-48
Inwidualne:
Erik Andersson więcej/mniej niż 12,5 pkt. mniej
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga więcej/mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów mniej
Krzysztof Jabłoński więcej/mniej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź mniej |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Nie 9:02, 01 Cze 2008 |
|
|
Machu |
|
|
|
Dołączył: 05 Kwi 2007 |
Posty: 2400 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 54-42
Sparta Wrocław - Start Gniezno 55-41
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 47-49
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 56-40
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 49-47
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 46-50
Apator Toruń - Stal Gorzów 44-52
Polonia Piła - Unia Leszno 42-54
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 51-45
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 44-52
WTS Warszawa - Unia Tarnów 42-54
KM Ostrów - KSŻ Krosno 50-46
Inwidualne:
Erik Andersson więcej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga więcej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński mniej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Nie 11:31, 01 Cze 2008 |
|
|
kesir24 |
Kujawiak Polonia Bydgoszcz |
|
|
Dołączył: 12 Maj 2006 |
Posty: 1951 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ja się tu wziąłem |
|
|
|
|
|
|
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 53-43
Sparta Wrocław - Start Gniezno 50-46
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 51-45
PSŻ Poznań - ROW Rybnik 58-38
Śląsk Świętochłowice - TŻ Lublin 46-50
Wanda Kraków - Stal Rzeszów 55-41
Apator Toruń - Stal Gorzów 52-44
Polonia Piła - Unia Leszno 51-45
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 65-31
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 44-52
WTS Warszawa - Unia Tarnów 41-55
KM Ostrów - KSŻ Krosno 46-50
Inwidualne:
Erik Andersson więcej/mniej niż 12,5 pkt.
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz
Mateusz Jurga więcej/mniej niż 11,5 pkt.
Wanda Kraków - Stal Rzeszów
Krzysztof Jabłoński więcej/mniej niż 12,5 pkt.
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Sob 12:39, 14 Cze 2008 |
|
|
Machu |
|
|
|
Dołączył: 05 Kwi 2007 |
Posty: 2400 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno |
|
|
|
|
|
|
Klasyfikacja tej kolejki:
Palo -> 16
Schumi85 -> 15
Chory Pastor -> 14
Szogun -> 12
Ksys0 -> 12
Kali -> 12
Cinek -> 11
Grubcio -> 11
Kesir -> 10
Michal5m -> 9 |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
|
|
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group