|
IV kolejka (Typer) |
Wysłany:
Wto 12:44, 13 Maj 2008 |
|
|
Machu |
|
|
|
Dołączył: 05 Kwi 2007 |
Posty: 2400 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
GKM Grudziądz - ROW Rybnik
PSŻ Poznań - Start Gniezno
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra
Wanda Kraków - TŻ Lublin
Apator Toruń - Unia Leszno
Polonia Piła - Stal Rzeszów
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź
WTS Warszawa - KSŻ Krosno
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk |
|
Ostatnio zmieniony przez Machu dnia Śro 11:20, 11 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 16:23, 13 Maj 2008 |
|
|
kali |
Start Gniezno |
|
|
Dołączył: 25 Maj 2006 |
Posty: 1593 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: London |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 50:46
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 60:36
PSŻ Poznań - Start Gniezno 48:48
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 56:40
Wanda Kraków - TŻ Lublin 56:40
Apator Toruń - Unia Leszno50:46
Polonia Piła - Stal Rzeszów 50:46
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 56:40
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź50:46
WTS Warszawa - KSŻ Krosno50:46
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 46:50
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 56:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 21:08, 13 Maj 2008 |
|
|
Chory Pastor |
Wanda Krakow |
|
|
Dołączył: 20 Lut 2007 |
Posty: 1353 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Częstochowa |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 55:41
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 50:46
PSŻ Poznań - Start Gniezno 52:44
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 52:44
Wanda Kraków - TŻ Lublin 50:46
Apator Toruń - Unia Leszno 46:50
Polonia Piła - Stal Rzeszów 48:48
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 56:40
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 44:52
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 52:44
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 40:56
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 46:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Śro 10:27, 14 Maj 2008 |
|
|
Machu |
|
|
|
Dołączył: 05 Kwi 2007 |
Posty: 2400 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Krosno |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 51-45
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 56-40
PSŻ Poznań - Start Gniezno 54-42
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 52-44
Wanda Kraków - TŻ Lublin 50-46
Apator Toruń - Unia Leszno 44-52
Polonia Piła - Stal Rzeszów 54-42
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 56-40
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 50-46
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 52-44
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 46-50
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 51-45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Śro 13:03, 14 Maj 2008 |
|
|
schumi85 |
|
|
|
Dołączył: 17 Sie 2007 |
Posty: 741 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kościan |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 56-40
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 54-42
PSŻ Poznań - Start Gniezno 55-41
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 54-42
Wanda Kraków - TŻ Lublin 55-41
Apator Toruń - Unia Leszno 47-49
Polonia Piła - Stal Rzeszów 44-52
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 54-42
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 50-46
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 54-42
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 45-51
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 45-51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Śro 23:44, 14 Maj 2008 |
|
|
Krzysiek |
Unia Tarnów |
|
|
Dołączył: 25 Lip 2005 |
Posty: 7943 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 55 - 43 (Joker)
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 51 - 45
PSŻ Poznań - Start Gniezno 52 - 44
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 51 - 45
Wanda Kraków - TŻ Lublin 50 - 46
Apator Toruń - Unia Leszno 47 - 49
Polonia Piła - Stal Rzeszów 48 - 48
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 54 - 44 (Joker)
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 48 - 48
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 53 - 43
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 45 - 51
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 48 - 48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Czw 6:23, 15 Maj 2008 |
|
|
palo1 |
|
|
|
Dołączył: 01 Maj 2007 |
Posty: 357 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 56-40
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 52-44
PSŻ Poznań - Start Gniezno 56-40
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 50-46
Wanda Kraków - TŻ Lublin 49-47
Apator Toruń - Unia Leszno 44-52
Polonia Piła - Stal Rzeszów 47-49
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 48-48
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 48-48
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 52-44
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 47-49
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 48-48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Czw 15:06, 15 Maj 2008 |
|
|
kesir24 |
Kujawiak Polonia Bydgoszcz |
|
|
Dołączył: 12 Maj 2006 |
Posty: 1951 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ja się tu wziąłem |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 53:43
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 51:45
PSŻ Poznań - Start Gniezno 52:44
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 54:42
Wanda Kraków - TŻ Lublin 49:47
Apator Toruń - Unia Leszno 56:40
Polonia Piła - Stal Rzeszów 52:44
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 52:44
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 50:46
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 52:44
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 40:56
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 49:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Czw 17:13, 15 Maj 2008 |
|
|
Flisik |
Unia Leszno |
|
|
Dołączył: 16 Mar 2007 |
Posty: 333 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 1
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 1
PSŻ Poznań - Start Gniezno 1
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 1
Wanda Kraków - TŻ Lublin 1
Apator Toruń - Unia Leszno 1
Polonia Piła - Stal Rzeszów 1
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 1
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 1
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 1
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 2
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Czw 22:19, 15 Maj 2008 |
|
|
Cinek |
KMŻ Lublin |
|
|
Dołączył: 10 Maj 2006 |
Posty: 641 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lublin |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 52-44
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 50-46
PSŻ Poznań - Start Gniezno 60-36
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 48-48
Wanda Kraków - TŻ Lublin 46-50
Apator Toruń - Unia Leszno 44-52
Polonia Piła - Stal Rzeszów 48-48
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 54-42
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 48-48
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 52-44
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 46-50
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk48-48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Sob 13:34, 17 Maj 2008 |
|
|
grubcio453 |
|
|
|
Dołączył: 22 Kwi 2007 |
Posty: 427 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: krosno |
|
|
|
|
|
|
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 62-34
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 50-46
PSŻ Poznań - Start Gniezno 65-34
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 56-40
Wanda Kraków - TŻ Lublin 48-48
Apator Toruń - Unia Leszno 48-48
Polonia Piła - Stal Rzeszów 48-48
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 52-44
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 49-47
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 57-39
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 40-56
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk48-48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany:
Nie 1:16, 18 Maj 2008 |
|
|
Krzysiek |
Unia Tarnów |
|
|
Dołączył: 25 Lip 2005 |
Posty: 7943 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow |
|
|
|
|
|
|
Typy SZOGUNA!
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 55:44 - jok
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 56 - 41 - jok
Wanda Kraków - TŻ Lublin 55 - 41
Apator Toruń - Unia Leszno 46 - 50
Polonia Piła - Stal Rzeszów 53 - 43
Stal Gorzów - Śląsk Świętochłowice 51 - 45 (
Kolejarz Opole - Orzeł Łódź 49 - 47
WTS Warszawa - KSŻ Krosno 53 - 43
KM Ostrów - Kolejarz Rawicz 45 - 51
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 49 - 47 |
|
|
|
|
|
Wysłany:
Wto 3:36, 20 Maj 2008 |
|
|
Krzysiek |
Unia Tarnów |
|
|
Dołączył: 25 Lip 2005 |
Posty: 7943 Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tarnow |
|
|
|
|
|
|
Wyniki tej rundy
*Dodam spotkanie Tarnow - Wybrzeze po odbyciu sie
Ksys0 -> 11 pkt.
Chory Pastor -> 9 pkt.
Michal5m -> 9 pkt.
Michal85 -> 8 pkt.
Kesir -> 8 pkt.
Flisik -> 8 pkt.
Szogun -> 8 pkt.
Kali -> 7 pkt.
Palo -> 7 pkt.
Cinek -> 7 pkt.
Grubcio -> 6 pkt. |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
|
|
|
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group